ŞirketHikayesi

Pekin Emlak olarak sektöre 1980 yılında girdik. Yılların bilgisi, deneyim ve tecrübesi ile Kocaeli'nde özellikle Başiskele ilçesinde profesyonel anlayışla gayimenkul pazarlama ve danışmanlık hizmetleri sağladık ve sağlamaya devam ediyoruz.

Tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını dikkatle dinleyerek ekspertiz çalışmalarını hassasiyetle yapıyor, olası en uygun fiyat ve alternatifleri sunabilmek için çalışıyoruz. Pekin Emlak olarak tüm ticari ilişkilerimizi dürüstlük ilkesi çerçevesinde yürütüyor, karşılıklı güveni temel alarak müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamak için gayret ediyoruz.

Misyonumuz; doğru analiz ve ekspertiz, hizmette yüksek kalite standardı, sektörün yeniliklerini takip ederek sürekli yenilenmek, arzın oldukça yoğun olduğu bölgemizde fark oluşturarak Pekin Emlak markasının bilinirliliğini ve kalitesini arttırarak disiplinli bir çalışmayla varlığımızı sürdürmektir.

Emeğimizi taktir ederek bölgenin en geniş emlak portföyünü bizlere kazandıran ve kazandırmaya devam eden tüm müşterilerimize teşekkür ediyor, nice hayırlı işlerde ve yatırımlarda birlikte yol alabilmek dileği ile saygılarımızı sunuyoruz.

Pekin Emlak adına,
Ahmet PEKİN


Sıkça Sorulanlar

Konut kredisi kullanımında vergi avantajı nedir?

Mortgage sistemi ile birlikte konut kredilerinde faizden alınan yüzde 5'lik Banka Sigorta Muameleleri Vergisi kaldırıldı.

Konutum var. Bunun yenilenmesi veya geliştirilmesi için de konut kredisi kullanabilir miyim?

Evet.Mortgage uygulamasında konutların yenilenmesi veya geliştirilmesi için de konut kredisi kullanabilirsiniz.

Yeniden finansman (yapılandırma) da mortgage kapsamına giriyor mu?

Evet. Tüketicilerin mevcut kredilerini erken ödeyerek kapatmak amacıyla yeni bir kredi kullanmaları mümkündür. Eğer kapatılan kredi mortgage kapsamına giren bir kredi ise, yeni açılan kredi de bir mortgage işlemi olarak kabul edilir. Yeniden finansmana karar vermeden önce kredi veren kuruluştan yeniden finansmanın eski durumla karşılastırmasını kapsayan bilgileri size vermesini isteyebilrsiniz.

Bunun yanı sıra kuruluşun konut finansmanı sözleşmesinde yeniden finansman kapsamında yapılacak değişikliklerde sizin yazılı izninizi alması gerekir.

Konut kredisi ile alınan evin devri mümkün mü?

Konutunuzu devir etmek için konut kredinizin en az 10 yıl geri ödemesini yapmanız gerekiyor ve kalan borcunuzun %2 si kadar ceza ödemeyebilirsiniz.

Konut kredisinin faizi vade boyunca değişir mi?

Sabit faizli mortgage kredisi kullanırsanız, piyasada faizler yükselse de, düşse de sizin ödeyeceğiniz taksit tutarları değişmez. Değişken faizli mortgage kredisi kullanırsanız, taksitleriniz TÜFE enflasyon endeksi referans olacak şekilde değişir.

iletişim

Merkez, Şehit Ekrem Mah. Hürriyet Cd. No:240
Bahçecik - Başiskele / Kocaeli
  • (262) 342 2531
  • (262) 343 5300
Şube : Barbaros Mah. Pınar Cad No:42/A Başiskele Kaymakamlık Yanı Başiskele / Kocaeli
(262) 342 2531 phone